‘Harrojeni’ Zvicrën, vjen lajm i madh për Kosovën! URIME KOSOVË!

0

Lajm i madh për Kosovën. Lajm i madh për sportin kosovar. Dy xhudistet kosovare, Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova, kan fituar medaljet e arta sot në Spanjë, raporton Gazeta NewBorn.

Këtë e ka konfirmuar trajneri i tyre, Driton Kuka, përmes një postimi në Facebook.

Sponzor

”Dy të arta!
Lojërat Mesdhetare Disi e Nora na bën krenar!
Në shtetin e Spanjës dy herë u njoftuan me shtetin tonë të ri”, ka shkruar Kuka/Gazeta NewBorn/Fotografia e Driton Toni Kuka

-Sponzor-