Haxhiu spiunon në Kuvend: Publikon çfarë ka dëgjuar nga Ilir Deda në bufe

0

Albulena Haxhiu, deputete e Vetëvendosjes, e ka spiunuar ish kolegun e saj, Ilir Dedën. Ajo zbulon se çfarë i tha Deda, Dardan Molliqajt kur po qëndronin në bufe ​.

Postimi i saj i plotë:

Sponzor

Ilir Deda, deputeti i “moderuar” para pak minutash në byfen e deputetëve i tha Dardan Molliqajt, me qene në vend të tyre (s’e di ne vend te kujt, ndoshta të Kadri Veselit) i kisha qit zhag dhe shkelma jashtë këta të VV’së!

-Sponzor-