I dehur rrah gruan dhe vajzën

0

Në Prishtinë është arrestuar i dyshuari mashkull pasi i kishte sulmuar fizikisht vajzën dhe gruan e tij.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor.

Sponzor

I dyshuari ishte në gjendje të dehur dhe me urdhër të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje./Lajmi.net/

-Sponzor-