I keni parë të gjithë, por jo edhe bashkëshorten bukuroshe të 2po2

0

Reperi Besnik Canolli apo siç njihet për publikun 2po2 është më i rezervuar sa i përket jetës private.

Ndonëse është i martuar prej vitesh të rralla janë rastet kur shfaqet me familje në rrjetet sociale.

Reperi i gjeneratës së vjetër preferon që të mos ekspozohet tejet shumë gjersa sot ka vendosur të ndajë një foto me bashkëshorten. Ata siç duket kanë nostalgji për kohën kur ishin fëmijë teksa shihen të jenë ulur në një park me lojëra.

2po2 para pak javësh ishte i ftuar në emisionin “Mirage” që është prodhim i lajmi.net, ku rrëfeu shumë të pathëna sa i përket jetës private dhe karrierës profesionale, që mund t’i ndiqni në storien e mëposhtme.

-Sponzor-