Ish-i dashuri i Morena Tarakut publikon mesazhet që po i shkruajnë shqiptarët

0

Lidhja e modeles kosovare Morena Taraku me milionerin iranian Sasha Sobhani, nuk ka zgjatur shumë.

Ata janë ndarë dhe përmes rrjeteve sociale të dy e kanë konfirmuar, derisa Sasha ka treguar që është tashmë beqar, kurse Morena përmes një postimi tregonte se si i dashur i saj ishte homoseksual.

Por pas gjitha kësaj, duket se shqiptarët qëndrojnë në anënë e iranianit, të cilit i kanë shkruar dhjetra mesazhe inkurajuse, transmeton  Gazeta NewBorn.

Sasha ka publikuar mesazhe të shumta mbrëmë që po merr nga shqiptarët e Kosovës dhe Shqipërisë,të cilin e kanë bindur që të vij në Shqipëri./Gazeta NewBorn/

Këto janë mesazhet:

      

-Sponzor-