Iu kujtohet Rifadije Grajqevci!? Nuk do ta besoni sa shumë ka ndryshuar

0

Rifadija dhe Edi kanë qenë ndër ҫiftet më të njohura për publikun kosovar.

Ata gjithmonë janë shfaqur së bashku, madje edhe me projekte të përbashkëta, shkruan ORAinfo.

Sponzor

Tash e një kohë nuk kanë qenë shumë aktiv me projekte muzikore.

E duket se Rifadija ka vendosur që të shfaqet sërish, pasi ka shkuar për t’u rregulluar tek vajza e Shyhretes, Njomza.

Në fotot më poshtë mund të shihni se sa shumë ka ndryshuar Rifadija dhe po duket mjaftë bukur./ORAinfo/

-Sponzor-