Ja çka thotë Fatmir Spahiu për inkuadrimin e Adem Mikullovcit në politikë

0

Aktori i njohur Adem Mikullovci tash e disa muaj ka nisur rrugëtimin e tij në politikë.

Ai është bërë deputet në Kuvendin e Kosovës dhe shpesh po e merr fjalën, ku po shpreh shqetësimin e tij lidhur me ngjarjet që po ndodhin në vend.

Sponzor

E këtë inkuadrim të tij, duket se po e mbështetë edhe aktori Fatmir Spahiu, me të cilin për shumë vite aktruan bashkë në serialin ‘Kafeneja Jonë’.

Fatmiri ka publikuar një video të Ademit teksa ai fliste në Kuvend, sot, si shenjë përkrahje për të.

screenshot_1ertretr

-Sponzor-