Ja reagimi i Albërie Hadërgjonajt, kur e lexon lajmin se ajo ka vdekur tragjikisht (Foto)

0

E shpallën të vdekur.

Por, reagimi i këngëtares shqiptare Albërie Hadërgjonaj është për t’u habitur.

Sponzor

Në një ‘fake neës’ (lajm të rremë) thuhej se ajo ka vdekur në një aksident që ka ndodhur në Rrugën e Kombit, shkruan lajmi.

Albëria ka hedhur në Instastory foton e lajmit dhe duke qeshur tha se është gjallë në New York.

Këngëtarja Hadërgjonaj nuk është e para që ka qenë target i lajmeve të tilla, të cilat bëhen vetëm për të marrë klikime!

-Sponzor-