Ja reagimi i sikletshëm i Kadri Veselit kur i bëhet kjo pyetje nga Baton Haxhiu, nervozohet keq

0

Debat i ashpër është bërë sonte tek Zona B mes Baton Haxhiut dhe Kadri Veselit. Situata është nxehë kur Kadri Veseli është pyetur për kufi nga Baton Haxhiu, transmeton Gazeta NewBorn.

‘Po s’bohet kjo pytje, si bohet asnjë shqiptari’, ishte përgjigjia e Veselit ndaj Haxhiut.

Ja video më poshtë:

Zona B – 03.09.2018

Zona B – 03.09.2018

Posted by Klan Kosova on Monday, September 3, 2018

-Sponzor-