Ja sa vjeçare është bërë sot vajza e Shyhretës

0

Këngëtarja Engjëllusha sot po feston ditëlindjen.
Që nga ndërrimi i datës ajo ka filluar festën me shoqërinë e saj e të pakta në numër nuk kanë qenë as urimet nga familjarët, miqtë dhe fansat e shumtë, shkruan lajmi.net

Por, a e dini se sa vjeçarë është bërë ajo?!

Sponzor

Engji ka hedhur një fotografi në Instastory ku tregoi se është bërë 23 vjeçe.

Për të, urojmë edhe shumë vite të tjera të mbushura me plot suksese!/Lajmi.net/

screenshot_4

-Sponzor-