Ja si e quan Fjolla Morina – Getoar Selimin (FOTO)

0

Kënga ‘Dashni me raki’ ka arritur sukses të madh, duke mbledhur edhe miliona klikime në youtube për një kohë të shkurtër.

Projekti që bëri sërish bashkë Ghetto Geasy dhe Flori Mumajesi, i pëlqeu edhe Fjolla Morinës, dhe këtë e ka vërtetuar përmes një videoje të cilën e postoi në instastory,transmeton Gazeta NewBorn.

Por ajo çka ra në sy është nofka të cilën Fjolla ia vuri Getit, e që është ‘babë’.

‘Çka po thu o bab’, shkroi këngëtarja duke etiketuar edhe reperin./Gazeta NewBorn/

-Sponzor-