Kadri Veseli në qendër të vëmendjes, kandidati më i klikuari në rrjetet sociale

0

Garë shumë e nxehtë po zhvillohet mes kandidatëve për kryeministër dhe partive e koalicioneve parazgjedhore për zgjedhjet e 6 tetorit, shkruan Gazeta NewBorn.

Por sipas asaj, Kadri Veseli, kandidat për kryeministër nga PDK-ja, po del të jetë kandidati më i klikuar ku qytetarët po shprehen interesim për ta dëgjuar atë.

Sponzor

Këtë e thonë videot e shikuara, ku Kadri Veseli është prezent në to.

Qindra e mijëra shikime e shpërndarje, kanë deklaratat e Kadri Veselit.

Sondazhet e fundit janë duke e paraqitur PDK-në si partinë e parë me një diferencë të vogël para vendit të dytë.

 

-Sponzor-