Kallashi shpërthen në lot live në emision, i ndodh më e keqja e mundshme (Video)

0

N’Kosovë Show është ndër emisonet më të famshme shqiptare, i cili po bën bujë kohëve të fundit, shkruan Gazeta Blic.

Prezantuesi i këtij emisioni është Shpëtim Desku i cili çdo të dielë sjellë artistë të shumtë dhe shumë befasi tek publiku shqiptar, madje së fundmi pjesë e këtij shou është edhe kamera e fshehtë.

Sponzor

Kjo e fundit e cila është prej e kësaj pjese provokuese është edhe valltarja Donjeta Kosumi , e cila për publikun është e njohur me emrin artistik si Kallashi.

Gjersa ajo ishte duke pritur në një restorant, disa njerëz të mbuluar e kidnapojnë Kallashin dhe e fusin në veturë, gjatë gjithë rrugës ajo fillon të përdorë shprehje fyese deri tek prezantuesi Shpëtimi, ku ky i fundit i bën ca pyetje derisa Donjeta shpërthen në vaj.

Ndiqni videon në vazhdim!

!

-Sponzor-