Kastro e “kallë” krejt me këngën “Dembabadem”

0

Reperi tashmë i njohur kosovar nga Gjilani, Kastro, ka sjellur klipin e tij më të ri, të quajtur “Dembabadem”, shkruan Gazta NewBorn.

Për vetëm pak minuta ky klip ka marr mijëra shikime dhe po pëlqehet shumë nga publiku.

Sponzor

-Sponzor-