Kë e pranon shok më para, një shqiptar apo një musliman? Tregon Goldi

0

Kete jave i ftuar ne emisionin ValaMalaShow i ftuar ka qene reperi i njohur Arian Agushi qe ne publik njihet si Gold Ag.

Goldi, ka treguar per here te pare plot momente te pathena nga ai.

Sponzor

Ai ka folur edhe per vdekjen e babait te tij dhe si nuk e kishin len ne varrimin e te atit.

Poashtu, Goli ka treguar momentin se si kishte bartur mall neper Prishtine, para se te behej reper.

Goldi ka treguar se a e pranon ma para nje shok musliman apo nje shok shqiptar.

Degjo videon…

-Sponzor-