Kënaqni zemrat me këtë këngë

0

Në këtë video shihen dy persona derisa këndojnë me sharki e cifteli. Ata i këndojnë gurbetit.

Zëri i voglushit është aq i ëmbël sa do të iu prekë thellë.

Video po shpërndahet dhe po pëlqehet shumë.

Ju urojm nje ditë te bukur , sod eshte 1 may ju argetojm me nje këngë për GURBET nga ky Trimi i knoft ZEMRA❤️

Posted by Muzika Shqiptare on Sunday, May 1, 2016

-Sponzor-