Kënga ‘Ama zemrën’ pritet mjaftë mirë nga publiku

0

Këngëtari Lirjon Zenelaj, ka arritut që shpejtë te hyjr ne tregun e muzikes shqiptare.

Ai ka sjellur deri më tani disa këngë të cilat janë bërë hit dhe janë pëlqyer nga publiku, shkruan gazeta NewBorn.

Së fundmi ai ka sjellur këngen më të re të tiutulluar “ama zemren” e cila eshtë pritur poashtu mirë nga publiku.

ja video

-Sponzor-