Këngëtarja e njohur kosovare i jep fund lidhjes, pak para martesës me burrin e saj ‘seksi’

0

Këngëtarja dhe aktroja kosovare, Shota Baraliu është ndarë nga i fejuari.Shota Baraliu, kishte befasuar të gjithë kur kishte publikuar fotografi nga fejesa në mars të vitit të kaluar. Magazina.al, merr vesh se fejesa e tyre ka zgjatur vetëm disa muaj dhe se çifti tashmë janë ndarë, transmeton Gazeta NewBorn.

Lajmin e ka konfirmuar edhe vetë këngëtarja.

E kontaktuar nga Magazina.al, Shota e ka konfirmuar se është ndarë nga i fejuari të cilit nuk i kishte publikuar identitin asnjëherë.

-Sponzor-