Kida e ‘zjarrtë’ në të kuqe, shfaqet në ‘krahët’ e këtij mashkulli

0

Kida është ndër këngëtaret më të reja, por më aktive në skenën tonë.

Ajo është shumë e dashur për publikun, si për këngët, ashtu edhe për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Kida ka shumë fansa për të cilët është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar disa pamje të shkëputura nga videoklipi i ri, në bashkëpunim me Lyrical Son.

Ajo po duket tejet e bukur dhe atraktive e veshur në të kuqe.

-Sponzor-