Kjo është 21 vjeçarja e cila iku nga familja e saj, sot po bën jetë luksoze

0

Elizaveta Adamenko u bë kryefjala e mediave rozë, pasi u lidh që në moshën 14-vjeçare me miliarderin Valentin Romanov.

Tashmë ajo është 21 vjeç dhe jeton mes luksit dhe parave. Modelja la gjithçka për të qenë me manjatin e naftës, i cili është 57 vjeç.

Modelja ruse u martua me atë në korrik të viti 2016, por ajo la shtëpinë e saj dhe familjen për t’u martuar me miliarderin.

Sot modelja bën një jetë përrallash, pasi jeton mes një luksi që të pa fjalë. Në fotot që ajo publikon shpesh në rrjetet sociale dallohen makinat e shtrenjta, apo edhe pushimet që ajo kalon në vendet më të bukura të botës.

Mesa duket miliarderi rus ia plotës çdo tekë gruas së tij me të cilën ka një diferencë shumë të madhe në moshë.

-Sponzor-