Kjo është e vërteta rreth dasmës së Gencit me Enin

0

Sot është shkruar se Genc Prevukaj dhe Eni Koçi do të organizojnë një dasmë VIP gjatë këtij viti.
Eni Koçi menjëherë pasi ka parë këto lajme, ka reaguar përmes një statusi në Instagram.

Këngëtarja ka mohuar se ka diçka të vërtetë rreth atij lajmi, madje ka ironizuar duke thënë që nuk i kanë në qejf ceremonitë.

“Te Zotet e punes nuk dine gje. Ju po na e organizuar vijme ne. Por ceremonite nuk i kemi me shume qef”, ka shkruar Eni.

Lidhja e Eni Koçit me Genc Prelvukajn është konfirmuar në një program festiv për Vitin e Ri.

-Sponzor-