Kjo femër “keqpërdor” xhamat e një veture, por ajo që i ndodh në fund do t’ju shkrijë së qeshuri

0

Një video e publikuar në rrjetet sociale ku shihet një femër e cila përdor xhamat e një veture në vend të pasqyrës, është bërë hit në internet, transmeton AlbanienShow.

Në video shihet se si ajo bën grimin para xhamave-pasqyre të veturës e deri sa bën edhe veprime të tjera të cilat askush nuk do të dëshionte që t’i shihte.

Sponzor

Por, kësaj femre nuk i kishte shkuar ndërmend se dikush mund të jetë brenda në veturë.

Shikojeni deri ën fund videon e më poshte dhe do të shkriheni së qeshuri. /AlbanienShow

https://www.facebook.com/imissuh1/videos/1882236258488817/

-Sponzor-