Kjo nuk pritej, ish-burri i Sasës në ‘krahët’ e deputetës së Kuvendit të Kosovës

0

Adriana Matoshi është ndër aktoret më të suksesshme kosovare.

Së fundmi ajo është aktive në serialin “O sa mirë” me rolin e Sasës i cili është ndër më të pëlqyerit në serial, shkruan ORAinfo.

Sponzor

Adriana edhe pse duket shumë e re, ka qenë e martuar dhe ka fëmijë edhe pse është e divorcuar nga bashkëshorti.
Të dy tashmë janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

E sot ish-burri i Adrianës ka publikuar një foto ku shihet me deputetën Blerta Deliu dhe me dy aktorët e tjerë që duken të jenë miq të mirë.

-Sponzor-