Kjo vajzë e vogël sot është shumë e njohur dhe shumë e dashur për kosovaret! Qëllojeni cila është

0

Dhurata Ahmetaj është njëra nga këngëtaret shumë të dashura për publikun e gjerë.

Ajo është aktive në llogarinë e saj ‘Instagram‘, e cila ndan postime të ndryshme.Së fundi ka publikuar disa imazhe bashkë me vëllanë e saj ku i ka uruar ditëlindjen.

Dhurata ka publikuar një imazh kur ishte fëmijë.Këngëtarja është njëra nga fytyrat e estradës mjaft të lezetshme, këtë po e vërteton edhe me imazhin e fundit të publikuar kur ka qenë e vogël Shikojeni fotografinë, kur Dhurata Ahmetaj ishte fëmijë.

-Sponzor-