Kjo video e Leonora Jakupit po shpërndahet shumë, ja çfarë shihet duke bërë ajo

0

Këngëtarja e shumë hiteve dhe bashkëpunimeve të shumta me vite të tëra ka funksionuar ashtu siç është më së miri.

Leonora Jakupi, vazhdon të jetë ndër ikonat më të njohura shqiptare, që publikut i dhuroi këngë nga më të dëgjuarat me zërin e dëshmuar dhe melankolikë, shkruan Kosovarja.

Sponzor

Për aq vite sa ka në skenë, asnjëherë emri i saj nuk është strehuar me skandale, pasi gjithmonë është treguar e kujdesshme andaj edhe ka qëndruar kaq gjatë në skenë dhe vazhdon të jetë.

Ndonëse në vitet e fundit kemi tërheqje nga ajo për arsye nga më të ndryshmet, ajo asnjëherë nuk u harrua e veçanërisht këngët dhe prezantimet e saj të atëhershme që me ëndje e dëshirë i kujton secili njeri.

Pasi ka qenë ndër ato të paktat këngëtare që e kanë drejtuar karrierën në rrugën më të mirë dhe më të denjë, ajo ani pse jo aktive në skenë gjithmonë gjen mënyra për ti mbajtur adhuruesit afër saj.

Duke u nisur nga fakti që kudo që këmba e saj ka shkelur e ka shëndritur e gjithë vendin, atëherë edhe në këtë spektakël të dikurshëm ishte ashtu.

Leonora Jakupi

Posted by Albania Viral on Thursday, April 25, 2019

E, ju për të parë se çfarë e tek kujtoi sot ajo fansave të saj, atëherë iu ftojmë të ndiqni videon në vazhdim. /Kosovarja/

-Sponzor-