Krasniqi i NISMAs godet kundershtarët, Malisheva 12 mijë vota për 12 deputet

0

Zv/ministri në largim, tani kandidat për deputet nga radhët NISMA Socialdemokrate, në një takim me strukturat e nendegeve, ku nga pamjet duken mbi 500 anëtarë, u ka dhene mesazh oponentëve të tij politik në Malishevë duke thënë se Malisheva ka 12 mijë vota për 12 deputet e NISMAs Socialdemokrate.

Ai në një postim ne llogarinë e tij facebook, ka pëshkruar entuziazmin e jashtëzakonshëm të strukturave tê NISMAs, ku si projket siç thot ai kanë fitoren e NISMA Socialdemokrate dhe bërjen e Limajt Kryeministër

Sponzor

Postimi i tij i plotë në facebook:

12.000 vota,Malisheva =12 Deputetë në Kuvend NISMA

Siç di vendëlindja ta entuziazmojë bashkëvendasin tonë, liderin Fatmir Limaj, sonte i dha mesazhin se Malisheva me 6 tetor do t’ia urojë mandatin e Kryeministrit.

Bashkë me bashkëvendasit dhe kandidatët për deputetë nga radhët e NISMA Socialdemokrate, si dhe me strukturat e nëndegëve e më shumë aktivist të NISMËS, si asnjëherë më parë, e rikonfirmuam se në Malishevë ka veç një FITORE, FITORJA e NISMA Socialdemokrate me FATMIR LIMAJN Kryeministër!

-Sponzor-