Kur Elvana ia nxirrte gjoksin Getoar Selimit

0

E bukur, joshëse dhe përherë atraktive. Kjo është Elvana, këngëtarja që nuk mund të ngatërrohet me tjetër.

Ajo është këngëtarja që di ta ruaj më së miri privatësinë dhe këtë e bënë me një inteligjencë të jashtëzakonshme.

Ama se dikur ishte në krahët e Getit dhe se atë kohë “shplohej” më shumë se kurrë, këtë nuk mund ta mohojë bukuroshja e skenës.

 

-Sponzor-