Kush është djaloshi më i komentuar nga publiku në Kosovë e Shqipëri?

0

Lulzim Jashari, i riu nga Ferizaji tashmë u bë i njohur për publikun. Ai ka marr pjesë në shumë emisione të cilat kanë shikueshmëri milionëshe.

Lulëzimi, ndiqet nga mijëra ndjekës në Instagram dhe është ftyrë e kërkuar.

Sponzor

Ai poashtu ka qenë pjesë e një shou televiziv në Shqipëri.

Në Kosovë dhe Shqipëri, është prej meshkujeve më të ndjekur dhe më tē pëlqyer nga femrat shqiptare.

-Sponzor-