Kush është “Himena” – Rap artistja më e re e cila po bombardon tregun muzikor me freestylet e saj!

0

“Veq vete a ta don Qe ki tru ti harron Meniher trupin e lshon Shum leht nover shkon” Me tekste të fuqishme e provokuese Himena vazhdon të godas tregun e muzikës me freestylet e publikuara, të cilat sjellin një revolucion në Rap e Hip-Hop.

Me një stil unik të paraqitjes dhe agresivitet në tekste Himena paraqet figurën që i ka munguar estradës Kosovare!

Sponzor

Së shpejti pritet edhe publikimi i këngës së parë e cila pritet të krijoj një zhurmë të madhe mes artistëve sepse edhe stili i saj unik krijon konfuzion tek artistët tjerë.

-Sponzor-