Kush është Himena, reperja e re që bombardoj rrjetet sociale këto ditë?

0

Një emët i ri tani më do i shtohet estrades dhe kjo është një repere që quhet Himena.

Ajo si duket i referohet artistes Tayna me disa fjalë “Palo meqko me ni anë , me Diva s’bon mu nxanë, kërkujt krahun s’ja kam dhanë, se kam ardhë me i rrzu të tanë”, dëgjohet të thotë ajo.

Sponzor

Per shikuar videon kliko ketu

 

-Sponzor-