Kush ishte KAN dhe cila ishte lidhja e Kurtit me të sipas Hisen Berishës?

0

Kandidati për deputet nga PDK, Hisen Berisha ka folur ekskluzivisht për Gazetën NewBorn.

Ai ka folur për luftën, fjalët që ia tha Agim Ramadani, raportet me Anton Qunin e Rrustem Berishën.

Sponzor

Poashtu Berisha ka treguar se çka e bashkon sipas tij partinë e Albin Kurtit dhe atë të Sllobodan Millosheviqit.

Berisha më tej ka rrëfyer momente nga lufta dhe nga betejat e tij në luftë.

-Sponzor-