Kush ishte mashkulli që e puthi për herë të parë Bleronën?

0

Blerona Zeqiri tregon a eshte ne lidhje dhe si u dobsua

Kete jave n’Kosove Show ishte Blerona Zeqiri , moderatorja tregon per sa kohe u debesu dhe cila ishte forma e dobsimit .

Sponzor

Blerona tregon edhe per jeten e saj private , tregon edhe a eshte ne lidhje.

-Sponzor-