Kush janë dy miliarderët Shqiptarë më të përfolur të momentit? Mamaqi “lë pas” Noizyn dhe merr vëmendjen e tyre

0

Të gjithë e mbajmë mend përmendjen e dy biznesmenëve të fuqishëm në tekstin e këngës më të fundit të reperit Noizy.

Tek “Gjuha e Kampionit”, reperi i pëlqyer citon “misione… Nazif Destani” dhe darka me miliarderin e parë shqiptar Zamir Manen.

Por ndërkohë që Noizy i ka lënë thjesht rreshta në këngët e tij, miku i tij, moderatori Ermal Mamaqi i ka bërë realitet.

-Sponzor-