“Kush je ti mor zhugan”- Kosovari ofendon policin civil, dënohet me 300 euro (Foto)

0

Një rast i rrallë ka ndodhur ditën e sotme, shkruan RepublikaOnline.net

Një qytetar ka marr një dënim të majm në komunikacion me arsyen se fyeu një zyrtar policor.

Sponzor

Qytetari në fjalë u ankua se polici ishte i veshur në rroba civile dhe se i kërkoi dokumentet pa u prezantuar si person zyrtar/polic, ndërsa, sipas ankuesit polici në fjalë ishte i shoqëruar me gruan në veturë./RepublikaOnline.net

-Sponzor-