Ky është aktori më i ri i serialit ‘O sa mirë’ (Video)

0

Seriali i njohur “O Sa Mirë” po sjell nga java në javë episode të reja komike.

Aktorët e këtij seriali kanë fituar tashmë famë, dhe janë të pëlqyer dhe të ndjekur në masë të madhe nga publiku.

Telegrafi mëson se aktori në fjalë quhet Muzbajdin Qamili, dhe në “O Sa Mirë” do të luajë rolin e tetovarit.

Sponzor

Muzbajdin Qamili, aktori më i ri i serialit “O Sa Mirë”

Ndryshe, rikthim në serial do të bëjë edhe aktorja e njohur Arjola Demiri, e njohur si “Xhbanja” që luan rolin e tropojanes.
Në kanalin YouTube është publikuar promoja e episodit 125, ku mund të shihen disa skena të shkurtra, pjesë e së cilave është edhe aktori i ri.

-Sponzor-