Ky është ‘BABA’ i repit shqiptar, i cili e la ‘nën hije’ Unikkatilin, Feron, Noyzin dhe të tjerët

0

Një person ka bërë një këngë repi. Video e tij po shpërndahet me të madhe në rrjetet sociale.

Ai po merr shumë komente me të qeshura.

Video e tij ka marr hov.

zmr

Posted by Malisheva Online on Sunday, September 9, 2018

-Sponzor-