Ky është rasti suigeneris se si një mashkull kosovar e bëri për vete ”femrën e ëndrrave”, rrëfen historinë prekëse (Foto)

0

Një i ri kosovar me emrin Miran Ramadani, ka rrëfyer se si për katër vite rresht nuk hoqi dorë nga një femër me emrin Rina të cilin ai e quan ‘femrën e ëndrrave’, shkruan Gazeta NewBorn.

Ai ka treguar se si e kishte përcjellur atë për vite të tëra dhe se si ishte përleshur me shokët e saj për atë.

Sponzor

Por për shumë vite ‘femra e ndërrave’, Rina, të cilën Mirani e konsideroi si të tillë, nuk kishte pranuar të dilte me të në takim, përcjellë Gazeta NewBorn.

Megjithatë takimi i tyre ndodhi pas shumë viteve dhe në një rast interesant kur ai kishte postuar një foto të saj në grupin e njohur ‘Maniakë t’Modës’ në Facebook.

E pas realizimit të ëndrrës dhe dëshirës së madhe, ai ka postuar një fotografi bashkë me të në këtë grup duke falënderuar anëtarët e grupit për gjithë ndihmën që ia ofruar atij/Gazeta NewBorn/

-Sponzor-