Ky mashkull bën tatuazh fytyrën e Loredanës, këngëtarja mbetet pa fjalë

0

Loredana ka shprehur lumturinë e saj në rrjetet sociale.

Bukuroshja shqiptare ka arritur të bëjë shumë adhurues për veteme këngët e lansuara.

Ajo shumë shpejt arriti që të bëjë një milion ndjekës në rrjetet sociale dhe kështu është mjaft e komentuar.

Me anë të një fotoje të publikuar në rrjetet sociale, Loredana ka treguar krenarinë për tatuazhin që vëllai i saj kë bërë, fytyrën e saj.

Loredana dhe Mozzik janë bërë prindër në dhjetor të vajzës, Hanës.

Dyshja kanë publikuar një varg projektesh së bashku duke u ngjitur në top listat evropiane.

“Romeo & Juliet” titullohet projekti i dyshes që pati sukses të jashtëzakonshëm.

Ata pritet të performojnë në një festival bashkë me emra të njohur si Cardi B, Future, Meek Mill, Nicky Jam dhe Trey Songz etj.

-Sponzor-