Lajm i madh për Zvicrën para pjesës së dytë

0

Lajm i mirë për Zvicrën. Tre lojtar serbë janë denuar me kartona të verdhë, pas ndërhyrjeve që kanë bërë në pjesën e parë ndaj lojtarëve të Kombëtares së Zvicrës, raporton Gazeta NewBorn.

E nëse këta dy lojtar dënohen përseri, atëherë ata marrin kartonin e kuq.

Sponzor

Në pjesën e dytë Zvicra pritet ta forcoj mbrojtjen dhe ta përforcoj sulmin/Gazeta NewBorn/

-Sponzor-