Lajmërohet më në fund Nora, shikoni çka bën pas ndarjes

0

Nora dhe Robert Berisha para pak javëve i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Lajmin e ka bërë publike ky i fundit përmes një postimi në Instagram.

Sponzor

E pas ndarjes në publik u diskutua një lidhje e re e Robertit.

Kjo duket që s’po ia prish qejfin Norën pasi sonte ajo ka publikuar një foto me të cilën tregon se po feston sonte./ORAinfo/

-Sponzor-