LAJMI FUNDIT: Aksidentohet Ardian Bujupi, ja gjendja tij e fundit

0

Këngëtari i njohur shqiptar, Ardian Bujupi ka pësuar një aksident me makinë. Lajmin e keq e ka dhënë vet ai nëpërmjet një postimi në Instagram ku tregon makinë e tij luksoze të dëmtuar.

Ardiani jeton në Gjermani aty ku ka ndodhur edhe aksidenti. 27-vjeçari ka postuar në Instagram edhe një foto ku shfaqet karrotreci duke marrë makinën ndërsa ai buzëqesh.

Sponzor

Me sa duket gjëndja e tij shëndetësore është shumë e mirë dhe ai është i lumtur për faktin që u dëmtua vetëm makina dhe ai shpëtoi për mrekulli.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/aksidentohet-ardian-555067/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

-Sponzor-