LAJMI FUNDIT: Aksidentohet rektori i UP-së, Marjan Demaj

0

Është aksidentuar para pak minutave Rektori i Universitetit të Prishtinës, Marjan Demaj, raporton Gazeta NewBorn.

Sipas dëshimtarëve që kanë parë aksidentin, thonë për Gazetën NewBorn, se aksidenti nuk ka qenë i rëndë dhe nuk ka diçka serioze.

Sponzor

Aksidenti ka ndodhur tek semfaroat afër ”Hotel Grandit” që janë në hyrje të sheshit ”Zahir Pajaziti”

 

-Sponzor-