LAJMI FUNDIT: Tri tërmete godasin prap Shqipërinë

0

Jo pak, por 3 tërmete kanë rënë në Durrës dhe janë ndjerë edhe në Tiranë pas atij të orës 22.08 të ditës së djeshme.

I pari ka qenë 2.2 ballësh, i dyti 2.7 dhe i treti ka qenë 3.8 ballësh.

Tërmetet kanë rënë në zonën e Vorës dhe Fushë Krujës disa kilometra larg kryeqytetit.

-Sponzor-