LAJMI FUNDIT: Vdes nje person nga Malisheva prej coronavirusit

0

Një person ka nderuar jete ne Banje te Malisheves.

Gazeta NewBorn meson se personi eshte i gjinise femrore dhe ishte prekur nga coronavirusi.

Pas pak iu sjellim detajet e fundit…

-Sponzor-