Lamtumirë Barcelona, Deulofeu kthehet në Serie A

0

Gerard Deulofeu ka dy oferta për rikthim në Serie A.

Gerard Deulofeu mund të rikthehet në Serie A.

Sponzor

Sulmuesi spanjoll dëshiron të largohet nga Barcelona, gjatë këtij afati kalimtar të janarit.

Deulofeu ka zgjuar interesim nga dy klube nga Serie A.

Deulofeu ka përvojë nga Kampionati italian ku luajti për gjashtë muaj në formë të huazimit te Milan.

Kurse, tani interesim për transferimin e tij kanë shfaqur Inter dhe Roma.

-Sponzor-