Learta ‘shkëlqeu’ dje në intervistë, por ka diçka që i ‘habiti’ të gjithë

0

Learta Jakupi është një person tejet i pëlqyer në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit dhe që nga atëherë është tejet e përfolur në publik, përcjell ORAinfo.

Mbrëmë, ajo dhe vjehrra e saj kanë shkuar bashkë në një intervistë dhe të dyja shkëlqyen me pamjen.

Mirëpo, ajo që i ‘habiti’ të gjithë është se Learta ka shtuar shumë peshë këtë kohë.

-Sponzor-