Leonita del në mbrëmje me shoqe dhe Granitin, kaq bukur është veshur

0

Leonita e Granit Xhaka janë ҫifti më i dashur dhe më i përfolur nga publiku shqiptar dhe jo vetëm.

Ata nuk hezitojnë që ka shfaqin dashurinë e tyre edhe publikisht, shkruan ORAinfo
Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale me postime të ndryshme dhe të shumta.

Sponzor

E Leonita tani ka publikuar disa foto ku shfaqet në krahet e burrit te saj Granitit dhe me një shoqe. E veshur me pallto të gjatë, ajo po shkëlqen.

-Sponzor-