Liberta Spahiu tregon se sa mijëra euro ka në llogarinë bankare

0
Liberta Spahiu është njëra nga moderatoret më atraktive shqiptare.

Ajo po vazhdon të jetë aktive me emisionin e saj të showbizit ku tashmë ndodhet në Zanzibar të Tanzanisë.

Mbrëmë ajo ishte mysafirja e radhës në emisionin e Alaudinit e cila duhet të zhvillonte lojën “Ha ose thuaje”.

Sponzor

E në një nga pyetjet e moderatorit se sa ka llogari bankare, Liberta përgjigjet kështu:”Kanë mbetur diku 8 ose 9 mijë euro”.

Po ashtu, ajo po sjell edhe imazhe të nxehta dhe mjaft provokuese nga atje.

-Sponzor-