Linda Morina bëhet me të ‘dashur’, ai është aktor i njohur

0

Ajo po ashtu është personazhi pothuajse më i njohur në vend.

Linda vazhdon të jetë sa qesharake, aq edhe karakteristike me postimet e saj, shkruan Gazeta Newborn.

Fenomeni i Linda Morines eshte nje fenomen shum i quditshem ne shoqerin ton shqiptare, ku njerzit me veprime te quditshme dhe me gjeste shum te kota marrin vemendjen e medias sidomos online e till eshte edhe linda.
Ajo gjithashtu është në kërkim t fatit,, duke treguar edhe preferencat e saj se dëshiron një burr me vlera kombëtare.

Në profilin e saj ajo ka publikuar një foto montazh me aktorin e njohur tur Burak Ozçivi i cili njihet si Kemajli në servilin “Kara Sevda”.

Linda madje në përshkrimin e fotos aktorin turk e ka emëruar me mbiemrin që ajo mban.

-Sponzor-