LIVE: Këtu mund ta ndiqni meçin Gashi vs Chisora

0

Bokseri i peshave të rënda me prejardhje nga Kosova, Senad Gashi, sonte do të përballet me Dereck Chisora ​në ‘O2 Arena’ në Londër.

Gashi i ka fituar 15 nga 17 meçet e tij profesionale dhe të gjitha triumfet i ka arritur me nokaut.Dy humbjet e tij janë nga Carlos Takam (të cilin e ka mposhtur Chisora në vitin e kaluar) dhe Tom Schwarz (i cili përballet me Tyson Furyn gjatë verës që vjen).

Sponzor

Meçi pritet të filloj rreth orës 23:00 (me kohën tonë lokale), ndërsa atë mund ta ndiqni live në këtë LINK /IndeksOnline/

-Sponzor-